Smiginio klubas
“Apuokas”

Vilniaus darts sporto klubas, vienijantis darts žaidėjus ir gerbėjus

Turnyrai

Smiginio klubas “Apuokas” kasmet rengia keletą smiginio turnyrų:

Metinis reitinginis klasikinio darts “Apuoko” turnyras
Tai 40-ties etapų metinis turnyras. Etapai vyksta kiekvieną sekmadienį visus metus (išskyrus atostogas liepos-rugpjūčio mėn.) Turnyro formatas - “501″ su dviguba pabaiga, žaidimas pogrupiuose. Daugiau informacijos apie turnyrą pateikiama skiltyje “Reitingai”.

Elektronikos pramoginiai turnyrai
Kasmet rengiami trys pramoginiai elektroninio (aparatinio) darts turnyrai: uždaras vasario 16 d. turnyras (tik klubo nariams ir pakviestiems svečiams), ir du atviri turnyrai - vasaros pradžios turnyras (vyksta birželio mėn., data keičiasi) bei rudeninis turnyras (vyksta spalio mėn.). Turnyrų formatas - “301″ su paprasta pabaiga, žaidimas pogrupiuose.

Klasikinio darts turnyrai einamojo mėnesio taurei laimėti
Nuo 2010 m. rudens Vilniaus smiginio klubo “Vilniaus legionas” iniciatyva pradetos rengti kasmėnesinės Vilniaus apskrities klasikinio darts varžybos. Varžybas kiekvieną mėnesį rengia vienas iš Vilniaus apskrities klubų (šiuo metu tai 1 Trakų klubas ir 3 Vilniaus m. klubai, tame tarpe ir SK “Apuokas”). 2011 metais SK “Apuokas” surengė Vasario, Liepos ir Spalio mėn. varžybas.

Respublikinės Lietuvos Darts Federacijos reitingo varžybos
2011 m. SK “Apuokas” pirmą kartą surengė Lietuvos ir Baltijos reitingo kalsikinio darts varžybas “Pėlėda 2011″. Varžybose dalyvavo virš 80 žaidėjų iš Lietuvos ir Latvijos. Tikimės, kad ateityje šios varžybos taps tradicinėmis.

2019m. reitingas po 19 etapų :

2019-05-12

1. Mindaugas Jasinskas - 332

2.  Dainius Geležauskas - 316

3. Giedrius Veiverys - 226

4. Arūnas Šimaitis - 194

5. Jonas Zanevičius - 176


Smiginio klubas "Apuokas"
kviečia žaisti smiginį!

Laukiame Jūsų bare "Apuokas"
Subačiaus g. 6, Vilnius
Turnyrai vyksta sekmadieniais
Varžybų pradžia 13 val.

 DRAUGAI